II Konferencja dla projektantów

Bieżąca strona nie istnieje w języku docelowym.

Czy chcesz zmienić język i przejść do strony głównej, czy chcesz pozostać na bieżącej stronie?

Change Language
II Konferencja dla projektantów

VIII Konferencja FSP Austria, 22-24.11.2023

 
Konferencja Fronius System Partner od lat cieszy się ogromnym uznaniem polskiej branży fotowoltaiki. Serdecznie zapraszamy naszych Partnerów FSPDystrybutorów oraz Przedstawicieli Mediów do udziału już w VIII edycji tego Wydarzenia. Konferencja jest wyrazem podziękowania za zaufanie, którym obdarzyli nas Państwo w bieżącym roku!

 

W tym roku pragniemy spotkać się z Państwem w Austrii - w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. To tutaj 78 lat temu założyciel firmy, Günter Fronius uruchomił działalność, która z jednoosobowego warsztatu naprawczego przekształciła się w światowego producenta urządzeń w zakresie spawalnictwa, ładowania akumulatorów i fotowoltaiki.

 

W ramach tegorocznej Konferencji uczestnicy zwiedzą fabrykę Fronius w Satledt, wysłuchają ciekawych prelekcji na temat nowości branżowych i wezmą udział w wieczornym bankiecie, podczas którego ogłosimy wyniki konkursu na najlepsze instalacje fotowoltaiczne 2023 falownikami Fronius. Nie zabraknie wielu innych atrakcji i niespodzianek oraz sposobności do ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń.


Z uwagi na duże zainteresowanie Wydarzeniem i ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację

Jeśli dotarłeś/-aś aż tutaj, to znaczy, że nie może zabraknąć Ciebie na tej niezwykłej Drugiej Edycji Konferencji dla Projektantów.

Zainspiruj się, poszerz wiedzę, poznaj znane osobistości i ekspertów z branży OZE oraz dowiedz się o aktualnych trendach, nowościach, oraz doświadczeniach innych. Następnie, wszystkie zebrane informacje wykorzystaj w swoich wyjątkowych projektach.

Mamy nadzieję, że zdążysz zająć cenne miejsce i być w gronie Uczestników wydarzenia.


Zatem życzymy powodzenia w zapisach i do zobaczenia!

 

Zdjęcia z konferencji w 2022 roku