II Konferencja dla projektantów

Bieżąca strona nie istnieje w języku docelowym.

Czy chcesz zmienić język i przejść do strony głównej, czy chcesz pozostać na bieżącej stronie?

Change Language
II Konferencja dla projektantów

Prelegenci i wystawcy

Organizator

Fronius Polska Sp. z o.o.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu obiektu i/lub na otwartym terenie zielonym to rentowna inwestycja, która optymalizuje koszty w firmach. Produkcja własnej energii elektrycznej pozwala trwale obniżyć wydatki, uniezależnić się od rosnących cen energii

oraz przyczynić się do rozwoju firmy. Pasja do odkrywania nowych technologii, intensywne badania i rewolucyjne rozwiązania: tego symbolem jest austriacki producent Fronius od 1945 roku. Jako jeden z liderów w dziedzinie technologii szukamy, projektujemy i realizujemy innowacyjne metody kontroli oraz sterowania energią dla spawalnictwa, fotowoltaiki i technologii ładowania akumulatorów. W jednostce biznesowej Perfect Welding kładziemy nacisk na wytwarzanie

doskonałego łuku spawalniczego zapewniającego stałą jakość spawania. Nasze jednostki biznesowe Solar Energy i Perfect Charging w centrum uwagi mają niezawodne i pokrywające pełne zapotrzebowanie dostarczanie

energii elektrycznej – 24 godziny na dobę. Innowacyjne produkty firmy Fronius zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością, wzbudzając zaufanie i wywołując zadowolenie trwające przez całe pokolenia. Przekonują dos

iebie duchem zrównoważonego rozwoju, zwiększają produktywność, uzyski energetyczne i obniżają koszty eksploatacji. Dzięki nim nasi klienci dokonują decydującego postępu i tworzą warunki do wzrostu i pomyślnego rozwoju.

W Polsce w roku 2012 powstało przedstawicielstwo – firma Fronius Polska Sp. z o.o. – rozwijająca lokalną działalność trzech jednostek biznesowych oraz zatrudniająca ponad 70 osób. W siedzibie głównej w Gliwicach oraz w lokalnym biurze w Gdańsku oferujemy możliwość przeszkolenia w zakresie dostępnych produktów firmy. Od lat 90. intensywnie zajmujemy się technologiami solarnymi i innymi innowacyjnymi tematami. Nasze długoletnie doświadczenie i działanie w obszarze rozwiązań energetycznych zgodnychz

duchem zrównoważonego rozwoju uczyniły z nas lidera w wielu segmentach rynku. W Polsce od 2016 roku zbudowano ponad 1 GW instalacji fotowoltaicznych bazujących na naszych falownikach, zarówno rozwiązań przemysłowych, jak i przydomowych.

Nasze rodziny SYMO, PRIMO, ECO, TAURO od lat cieszą się zaufaniem klientów i instalatorów, a oferowane wsparcie techniczne wyznacza rynkowe standardy. Wszystkie urządzenia Fronius charakteryzują się najwyższym poziomem jakości, ponieważ przechodzą liczne testy pogłębione dla najbardziej wymagających warunków.

Po więcej informacji zapraszamy na https://www.fronius.com/pl-pl/poland/energia-sloneczna/instalatorzy-i-partnerzy/produkty-i-rozwiazania/rozwiazania-w-dziedzinie-energii-dla-rzemiosla-i-przemyslu/tauro-solidny-falownik-do-duzych-instalacji-fotowoltaicznych

Tel.: 32 621 07 00

E-Mail: pv-sales-poland@fronius.com

PARTNERZY Gold

Globtechnic Sp. z o.o.

Globtechnic Sp. z o.o. to firma stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii, automotive oraz marine. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach obejmujących systemy zasilania, dystrybucji i magazynowania energii.

Jednym z ważnych elementów oferty firmy jest wsparcie dla klientów. Firma zapewnia fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia związanego z zasilaniem, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczeni pracownicy firmy posiadają wiedzę techniczną i doświadczenie, co umożliwia im skuteczne rozwiązywanie problemów związanych z zasilaniem w energię elektryczną.

Globtechnic jako jedna z pierwszych firm w Polsce została dystrybutorem produktów Victron Energy i na nich opiera systemy magazynowania energii, które są kompatybilne z każdą instalacją fotowoltaiczną.

Tel.: 793 055 400

Email: michal@globtechnic.pl

-

Sunova Solar

Numer 20 na liście największych producentów modułów PV. Kilkadziesiąt rodzajów produktów, w tym te na zamówienie. Produkcja na własne potrzeby oraz marek obcych.

Tel.: 508 921 901

E-Mail: pawel.j@sunova-solar.com

Solar-Log GmbH

Producent dataloggerów, telemechaniki, oprogramowania. Zero eksport, regulacja mocy czynnej i biernej, monitoring uzysków.

Tel.: 508 921 901

E-Mail: p.jelinski@solar-log.com

Bluesol

Oprogramowanie do projektowania elektrowni fotowoltaicznych.

Tel.: 602455181

E-Mail: darek.bucholski@bluesol.pl

 

PARTNERZY Silver

Jean Mueller Polska Sp. z o.o.

Firma Jean Mueller Polska Sp. z o.o. oferuje zabezpieczenia przetężeniowe (JEAN MUELLER) i przeciwprzepięciowe (CITEL) do sieci AC i DC stosowane w przemyśle, energetyce zawodowej oraz instalacjach PV. Od kilku lat Jean Mueller jest także przedstawicielem firmy FRAKO, producenta podzespołów do kompensacji mocy biernej.

Tel.: 22 751 79 01

E-Mail: info@jeanmueller.pl

Loxone Poland Sp. z o.o.

Loxone to firma zajmująca się produkcją inteligentnych systemów automatyki domowej i budynkowej. Głównym celem firmy Loxone jest dostarczenie inteligentnych rozwiązań, które umożliwiają klientom maksymalne wykorzystanie potencjału ich domów lub budynków. Firma oferuje szereg produktów, w tym z zakresu oświetlenia, HVAC, kontroli dostępu oraz multiroom audio. Dzięki Loxone  poprawiamy efektywność energetyczną budynku.

Tel.: 32 224 75 89

E-Mail: office.pl@loxone.com

KENO

Jesteśmy producentem konstrukcji montażowych, rozdzielnic przyłączeniowych oraz dystrybutorem kompletnych systemów fotowoltaicznych w Europie. Posiadamy oddziały zagraniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie jeszcze lepiej prognozować zachowania rynku. Naszą pozycję zbudowaliśmy w oparciu o zaangażowanie oraz doświadczenie, każdego dnia wspierając Cię na wszystkich etapach współpracy.

Tel.: 603 751 013

Email: marketing@keno-energy.com 

OBO BETTERMANN

OBO BETTERMANN to międzynarodowa firma, z ponad 100 letnią tradycją. W ciągu ubiegłego wieku, OBO stało się jednym z wiodących producentów na świecie, oferujących profesjonalne produkty i kompatybilne systemy do prowadzenia i ochrony instalacji elektrotechnicznych i multimedialnych.Wartości Naszej firmy są przekazywane przez konsekwentne praktykowanie zasady bliskości wobec Klienta.

Współpraca bezpośrednio na rynku daje rezultaty: w grupie OBO pracuje ponad 4 000 pracowników zatrudnionych w przeszło 60 krajach.

Dynamiczny rozwój spowodował, że w ofercie firmy OBO BETTERMANN znajduje się kompletny program ponad 30.000 artykułów z zakresu instalacji elektrycznych. Dla porządku zostały sklasyfikowane w 7 grupach produktowych:

*TBS-*Systemy ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej

*LFS-*Systemy prowadzenia przewodów

*VBS-*Systemy połączeń i zamocowań

*KTS-*Kablowe systemy nośne

*UFS-*Systemy instalacji podpodłogowej

*BSS-*Systemy ochrony przeciwpożarowej

EGS-Systemy osprzętu elektroinstalacyjnego 

Wszystkie oferowane rozwiązania produkowane są w fabrykach rozlokowanych w Europie. Wyjątek stanowią fabryki w Ameryce Południowej i Afryce, gdzie produkowane są systemy dla rynków lokalnych. W 2011 roku otworzyliśmy nową linię produkcyjną metalowych tras kablowych w Menden. Na powierzchni 30.000 m² została zbudowana fabryka mieszcząca własną cynkownię, biura i powierzchnię usługowo-serwisową. 

W Polsce firma działa od ponad 29 lat. Biura handlowe na terenie całego kraju pozwalają na szybką reakcję i doradztwo techniczne.Gwarancją rzetelnej i pewnej dostawy jest ogólnokrajowa sieć Partnerów handlowych- Hurtowni oraz sprawna logistyka. 

Tel.: +48 22 101 14 00

Email: oferty@obo.pl

 

PARTNERZY Standard

Hensel Polska Sp. z o.o.

Rodzinne przedsiębiorstwo działające na całym świecie, dostarczające produkty gwarantujące bezpieczną dystrybucję energii elektrycznej w przemyśle, handlu i infrastrukturze. Zatrudniając prawie 1000 pracowników, z czego 600 w Niemczech, 13 spółek zależnych w Niemczech i za granicą, działamy z powodzeniem na rynku od ponad 90 lat. Pracujemy z entuzjazmem, aby przenieść nasze produkty i usługi na wyższy poziom.

Tel.: 61 876 61 46

E-Mail: hpl@hensel.com.pl

Sonel S.A.

Sonel Spółka Akcyjna jest jednym z największych polskich producentów przyrządów pomiarowych. Od ponad 25 lat produkujemy profesjonalne urządzenia przeznaczone do kontroli bezpieczeństwa, stanu technicznego, parametrów oraz jakości sieci zasilających. Cały czas koncentrujemy się na poszerzeniu naszej oferty produktowej, gdyż jesteśmy świadomi, że wraz z rosnącą liczbą odbiorników energii elektrycznej, stopniu skomplikowania sieci czy wreszcie zwiększającym się znaczeniem niezawodnego zasilania w całej gospodarce, przybywa zadań pomiarowych dla naszych mierników.

Tel.: 748 583 800

Email: sonel@sonel.pl

 

Goście specjalni

"Elstan" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanisław Osiński

Firmę projektowo-wykonawczą Elstan reprezentować będzie jej Właściciel – doświadczony Projektant przemysłowych instalacji fotowoltaicznych – Stanisław Osiński.

Tel.: 602 216 728

E-Mail: stanislaw.osinski@elstan.poznan.pl

TÜV Thüringen Polska Sp. z o.o.

TÜV THÜRINGEN jako jedyna jednostka  TÜV w Polsce posiada 50% kapitału polskiego. Działamy  w branży TIC (Testing, Inspection, Certification). Wyróżnia nas indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Nasi eksperci i wykonawcy to pasjonaci swojej pracy. Stała troska o bezpieczeństwo urządzeń, wyrobów i infrastruktury przemysłowej to wyzwanie dla stale zmieniającego się rynku. TÜV to nowoczesność rozwiązań i siła tradycji. Jesteśmy po to aby pomóc Ci zadbać o bezpieczeństwo.

Tel.: +48 32 723 25 04

Email: kontakt@tuv-thuringen.pl

-